Pühapäev, 19. september 2021

Vol 6 Et siis tagauksest? Mmmkay

 

 

"Sabes, mi amor..." alustas Raul. Latiinodel on kena komme "kallis" asemel öelda mi amor, mi vida, mi cielo... ja see tähendabki nende jaoks lihtsalt "kallis", mitte "mu arm", "mu elu", "mu taevas"... 

"Mulle tegelikult meeldib seks kanepiga. Alkohol mulle ei sobi ja ükski muu droog ka mitte, aga cannabis on selline... lõõgastav. Sinuga on seks muidugi väga hea nii kainelt kui mõju all olles, aga see ei ole päris igaühega nii. 

Minu eelmine girlfriend oli väga ilus naine. Pikad küüned, rinnaimplantaadid, suur tagumik ja jämedad reied, täpselt see, mida ma arvasin, et mulle meeldib... aga voodi oli nagu draamalava. Kõik oli võlts. Ma ei teagi, kas ta karjus minu või naabrite jaoks, igal juhul pärast paari korda ma tundsin, et ilus keha ja mõnus tagumik ei tee kedagi voodis heaks. Minu jaoks muutus temaga magamine kohustuseks, millest üritasin magama jäämist teeseldes ära põigelda. See suhe ei kestnud kaua, peagi algasid draamad teemal Miks sa mind ei taha? Miks sa mind ei armasta? 

Ma ju töötan turisminduses, nii et ma ei hakka sulle valetama - pärast teda on mul olnud nii mõnigi lühisuhe hostelis peatunud tüdrukutega, aga ma pole tegelikult ühestki neist väga hoolinud. Enamasti on nad olnud kas ameeriklased või venelased. Seks on kõigiga olnud üsna ühesugune. Tundsin end kuidagi võitjana, kui selle ära tegin, aga hingele ei pakkunud see tegelikult midagi, ainult egole.

Kui ma esimest korda sinuga koos olin, ja sa tundusid nii ehe, nii naturaalne, nii loomulik... Palju vaiksem kui ma arvasin, aga samas ma sain su hingamisest ja vaiksetest häälitsusest väga hästi aru, mis sinuga toimub. Ja see meeldis mulle. Väga. Kui ma varem seksisin naistega nii, et mul olid silmad enamiku ajast kinni ja vaatasin, et ise kõik kätte saan, mida vaja, siis sinuga on kuidagi teistmoodi. Kuna sa palju häält ei tee, siis ma puhtalt kuulamisest väga midagi aru ei saa, järelikult avastasin, et pean sind vaatama. Ja ma ei saa sinu vaatamisest isu täis. Ma tean, mis on su sees need kohad, mis su näoilmet muudavad ja hingamise katkendlikuks teevad. Mul on tunne, et ma tean sind juba ammu ammu ja kogu su olemus on selline, et ma tunnen ennast sellise mehena, kes ma alati olen tahtnud olla. Mehena, kes pakub naudingut. Kes teeb naisega, mida tahab, ja naine võtab kõik vastu, kartmata olla tema ise. Ja ei mingit teatrit.

Tead, ma polnud kunagi tundnud seda, kuidas naisel sees midagi tuksub. Ja ega seda läbi kondoomi vist väga hästi ei tunnegi, aga sinuga midagi ma tundsin. Olen küll igasuguseid reaktsioone näinud ja kuulnud, aga pärast seda, kui ma sinu sees neid tuksumisi tundsin, ja sa tegelikult enne seda ei kiljunud, ei värisenud, ei nutnud, lihtsalt tegid mingi sellise häälitsuse, mida sa tavaliselt ei tee, surusid hambad tugevamini kokku ja nägu oli selline, nagu hakkaksid hulluks minema... siis ma tundsin, KUIDAS see mind erutas, kuidas see tunne mulle terves kehas laiali valgus. Ma sain aru, et sa ei tee voodis midagi MINU jaoks, vaid eelkõige oled nagu oled, ja pärast seda ma lihtsalt mõtlen sinust ööd ja päevad. Ma ei saa seda tunnet enam endast välja - ja ma pean sulle ütlema, et kanepiga koos see tunne veel omakorda võimendub. Ma ei saa seda kõike seletada, seda peab tundma."

"Ah et mul oli selline nägu peas, nagu oleksin hakanud hulluks minema? See on küll kõige kohutavam kompliment, mida keegi mulle öelnud on," naersin. Ise järjest rohkem erutudes.

"Anna andeks, ma ei osanud seda teisiti sõnadesse panna. Seksis ei peagi asjad ilusad ja graatsilised olema. Mõnda meest erutavad pesemata keha lõhnad või kantud aluspüksid, mõnda küüntega veriseks kraabitud selg, mõnda pissimismängud, mõnda need kehade kokkupuutumise helid, mis seksi ajal tekivad. Mina sain aru, et mind erutab ehedus ja vabaks laskmine. Ja teadmine, et mina olen selle põhjustajaks, et mina tegin seda, et ma olen nii võimas, et panen ühe naise seest tuksuma."

Okei, okei, rohkem pole vaja rääkida. Otsustasin, et just siin ja praegu teen oma elu viimase kanepi ja annan meile veel ühe võimaluse seda kogeda. Uue nädala keskel pidid mul millalgi päevad hakkama ning varsti ma sõidan nagunii ära, nii et kes sedagi teadis, kas see öö meile mitte viimaseks ei jää.

Palusin Raulil üks suits kokku keerata. Ta küsis - aga sul oli ju valus, miks sa seda teha tahad, kas minu pärast? "Ei, minu enda pärast. Ma tahan seekord teadlikult kõike seda läbi teha ja endale kehamällu salvestada, kuidas ma end tundsin, sest ma tean, et ma seda väga suure tõenäosusega enam kunagi ei tee. Mulle ei sobi kanep. Ma lihtsalt ei taha seda. Aga üks ja viimane kord veel võib."

"Aga proovime siis natuke teistmoodi. Ma ei taha, et sa endale haiget teeksid. Lähme käime ühe mu sõbra juurest läbi, ta ei ela kaugel. Toome temalt bongi."

"Umm... mis asi on bong? Miks me seda toome?" Raul pahvatas naerma. "Okei okei okei, las ma näitan sulle." 

Tegime kiire sõidu sõbra juurde ja tagasi. Tuli välja, et bong on... nojah, ilmselt kõik nagunii teavad, mis on bong ja milleks seda kasutatakse. Mina olin lihtsalt viimane täiskasvanu planeedil, kes ei teadnud.

Ehk bong on üks väike torudega vaasi moodi abimees, mille abil kanepisuits tuleb läbi vee ja hingatakse teiselt poolt sisse. Teoorias ei peaks see siis nii jõhkralt valus olema. Esimene sissehingamine tunduski - ohhoo! - üldse mitte valus, aga see oli ainult esimene. Järgmine oli juba valus. Ja kolmas oli taas nagu pussnuga hingetorus. Neljandast suutsin teha ainult pool - siis oli kõik. No mas. Finito. Nunca mas.

Aga mõju oli juba alanud... alustuseks otsustasin, et teen Raulile sama, mida paar õhtut tagasi Jesusile tegin - tõin köögist õli ja lihtsalt masseerisin teda. Pilves olles ajataju kadus, oli lihtsalt muusika ja meie õliselt libedad kehad. Ma nägin Rauli näost, et ta on end täiesti lõdvaks lasknud ja lihtsalt naudib, naudib, naudib seda, mida ma talle teen. Vahepeal läks mul teadvus uitama, aga käed jätkasid Rauli puudutamist ning see oli nagu mingi zen kulgemine, mis toimus paralleelses reaalsuses. Kuniks... mu pihku voolas midagi valget. Ei pursanud, lihtsalt vaikselt voolas välja, nagu vedelavõitu kreem tuubist, kui seda tasakesi vajutada... tundus, et ka spermal oli väga zen olla, polnud kusagile kiiret :D 

Mõtlesin endamisi väikese kurbusega hinges, et ah nüüd siis niiviisi, ega meil reaalsest seksist enam midagi välja ei tule, aga ma alahindasin seda meest. Oh, kuidas alahindasin! Ta tõusis istuli, lükkas mu enda kõrvale selili ning pani oma t-särgi üle mu näo. Mmm, see lõhnas nagu Raul! Jätsin t-särgi silmi katma, aga nina vabaks, ja lihtsalt lamasin. Raul lihtsalt hellitas mu keha. Aeglaselt. Hoolikalt. Ja ma lasin sellel kõigel juhtuda ilma igasuguse endapoolse panuseta. Mulle tundus, et mu pea sisemus on tavapärasest umbes sada korda suurem, ning see ruum oli kõik naudingut täis. Mõttejupid olid katkendlikud, nagu ikka, aga ma ei tahtnudki midagi mõelda. Oligi hea, et pea oli tühi, ma ei hakanud isegi selle poole püüdlema, et suuta midagi mõelda. Särk silmadel, nii et kõik tundus pime, kadus nii aeg, ruum kui Raul, ja alles jäin ainult mina koos lainetavalt suureneva ja väheneva tühja naudingusaaliga kusagil minu peas... või selgroos... või kus iganes.

Seejärel kuulsin kondoomipaki avamist ja teadsin, et... nüüd... tuleb... ta... mulle... sisse... Mu keha ootas seda nii väga, ma olin selleks nii valmis kui üldse olla saab. Ja ta tuligi. Aeglaselt. Mitte eriti sügavale. Läks uuesti välja. Ja tuli uuesti aeglaselt sisse. Väga aeglaselt. Seekord juba sügavamale. Ooo... see tunne, kui mu sisemus tema sisenedes järk-järgult avanes, see oli nii hea, kirjeldamatult hea.

Mul oli tunne, et mu aju ja teadvus asubki seal, kuhu Raul sisse tuli, kogu mu muu keha tunnetus kadus ära, jäi ainult Raul minu sees. Siis ärkas mu teadvus üles ning ühtäkki olid kõik tajud super selged ja ma kuulsin tema hingamist oma kõrva ääres ja juba tuttavat "Todo bien, amor?" See tundus nagu ühest maailmast teise tulek.

Oh jumal, muidugi on TODO BIEN! Parem kui iial varem.

Ma ei tea, kui kaua see kestis, ma ei mäleta, mida me tegime, aga ma mäletan, mida ma tundsin. Isegi praegu, neid ridu kirjutades, on mu selgroo sisu kuumem kui tavaliselt :) Huvitav, miks? Keha mäletab omal viisil, aju omal viisil. Ja vahel on kehamälu hoopis parem.

Ma tulin. Ma vabanesin. Ma lainetasin. Ma läksin ühtäkki nii märjaks, et seksil kadus igasugune hõõrdumine. Aga Raul ei olnud veel tulnud. Samas oli see kirjeldamatult libe ja vesine seks kuidagi nii mõttetu, et ma ei tahtnud jätkata. Ma olin juba tulnud, mu kliitor ei tundnud sel hetkel enam midagi ja mu tupp oli seest liiga märg, et ma sealgi enam midagi tunneksin. Võtsin särgi näolt ja tõusin poolenisti istuli.

Raul ehmus võpatusega oma rütmist ja oma maailmast välja. "Mis juhtus? Kas kõik on ok?" "Kuule, oota... ma hetkel ei saa... mul tuli mingi piir ette...", sosistasin talle. "Ma olen liiga märg. Pean vist pesema minema." "Ei, ära mine kusagile. Usalda mind. Ära mõtle midagi," ütles Raul poolenisti hingetuna ja keeras mind külili voodile ning ise liibus tihedalt mu selja vastu. Ta suudles mu õlgu ja silitas mu selga, liikudes üha allapoole ja allapoole. 

Ausalt, ma ei suuda meenutada, kas ta libistas oma kätt allapoole kiiresti või aeglaselt, mul ei olnud sel hetkel ajataju, küll aga sain ma kohe aru, et minu liiga märg olemisele on lahendus palju lihtsam, kui ma algul arvasin. Ma lihtsalt ei olnud selle peale tulnud, sest ma ei olnud varem oma elu jooksul anaalseksini jõudnud, aga ma juba teadsin, et täna jõuan. On ka aeg! Jah, oma eksiga paar korda me üritasime seda küll, pean tunnistama, aga mul oli valus ja üleüldse ebamugav. Ning ilmselt tekkisid sellest üritamisest mingid väiksed mikrotraumad, sest järgmised 4-5 päeva oli mul väga valus WC-s number kahte teha. See kõik häiris mind nii väga, et tegin oma eksile selgeks, et ärme rohkem üritame, mitte kunagi. Ja nii ka läks. Ta ei üritanud enam kunagi.

Aga praegu tundus see väga perfektne plaan ja väga perfektne ajastus. Ma olin nagunii niivõrd pilves, et mul oli täiesti ükskõik, mis hääled või lõhnad või ootamatused võiksid sellega kaasneda. Mind ei huvitanud mitte miski peale naudingu! Sel hetkel, kui Raul oma sõrmedele sülitas, et sissepääsu kergemaks teha, kadus mu kehast igasugune pinge ja ma otsustasin, et ma lasen ta sisse. Las ta tuleb. Las ma avastan midagi uut. Las ma usaldan teda. Las ma võtan kõik vastu, mis tal anda on. Sest see seest naudingut täis hiigelruum mu peas ei olnud kusagile kadunud, minu tajud käisid kord kehasse sisse, kord kehast välja - nagu mingi omamoodi kehaväline kogemus. Eelmise orgasmi soe voog ei olnud mu kehas veel vaibunud, kui ma tundsin, kuidas uus soojus kogunema hakkab. Kuidas käed ja jalad kergelt surisema hakkavad ning kehas millegi tase tõuseb.

Raul tuli mu sisse väga aeglaselt. Veel palju aeglasemalt, kui äsja eespoolt. Algus oli raske, tundus, et ruumi ei ole, kõik on liiga kitsas ja järele ei anna. Lisaks tundus mu kehale, et midagi veidrat on toimumas - tavaliselt käib seal liiklus ju seest välja, mitte väljast sisse, eks ole? Aga ma lasin selle veidrustunde vabaks ning peagi jätkas Raul juba samas rütmis, mis enne. Ja... ma... nautisin... seda! Ma ei tea, kui kaua see kestis, olin liiga ametis iseenda ja oma kehavälise kogemusega, aga ühel hetkel Raul muutus järjest jõulisemaks ning siis ta tuli. Mina ei olnud veel tulnud, seega jõudsin juba mõelda, et kas nüüd on põhjust rõõmustamiseks või pettumiseks... ja siis... selsamal hetkel, kui ta lõpetanuna minu seest välja tuli ning mu sulgurlihased seal taas kokku said tõmbuda... jooksis mu selgroost elektrilöök läbi ja kõik läks sekundiks krampi. Värisesin. Ägisesin. Hingata ei saanud, aju läks seest mustaks, siis punaseks. Ja siis ma tulin...

Oh jumal küll. Olen juba neljakümnendate keskel ja ALLES NÜÜD sain midagi sellist kogeda. Ma ei teadnud, et midagi sellist üldse võimalik kogeda on, aga näe... on. Raul läks pesema. Ja mina... hakkasin nutma. Pisarad jooksid. Mul oli tuhat tunnet ühekorraga - hea, halb, pinges, lõõgastunud, rõõmus, kurb, unine, erk, külm, soe, janune ja samas ei tahtnud ma ei süüa, ei juua, ega kunagi enam kanepit teha. Lihtsalt pisarad jooksid patja ja ma ei teadnud, millest. Arvan, et õnnest. :) Edasi on mu mälupildis must auk. Vajusin lihtsalt unne.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar